Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Rečen

Souhlas

Na webových stránkách časopisu Lui je kromě záznamu rozhovoru i zajímavá diskuse. Doporučuji  k přečtení. Většina dochází k podobným závěrům. Nejsem fanda Topolánka ani ODS, ale můj smysl pro fair play mě v tomto případě staví na jeho stranu. Nesnáším nepravdu a "odstřel" člověka kvůli ní.  Je neuvěřitelné, co z takového přátelského tlachání nezkušeného mladíčka s politikem, který trpělivě reaguje na hloupé otázky, dokážou udělat média.  Absolutně žádné urážky gayů a židů (ve smyslu víry) v jeho rozhovoru přece nejsou. Výklad pasáže o vepřo- knedlo a výklad povahy církve může být různý.  Zkrátka a dobře - na zítřejším grémiu ODS by si "modří" kritici předsedy měli nejprve povinně vyslechnout celý nesestříhaný rozhovor, a teprve potom někoho soudit.  Na tomto příkladu vidíme, jak nestoudně s námi média manipulují. Ještě štěstí, že je zde internet. !!

0/0
24.3.2010 23:19

Tonička

Karma a souhlas!

R^Připravená akce pod rouškou nezávazného rozhovoru...

0/0
23.3.2010 21:16

tulda

Vážený autore,

můj pocit je zcela rozdílný vašeho. Mám zkušenost, že od slov není daleko k činům. Někoho zavřít a nakopat do pr..... za jeho volbu pro jinou stranu, je fašizující prvek, který do demokracie nepatří. Ke slovům o církvi, židům a gayům se nebudu vyjadřovat, protože to už je vrchol hlouposti, kterou tu Ztopořený vyjádřil.EU

0/0
23.3.2010 13:20

shaana

Re: Vážený autore,

...na jiný názor máte samozřejmě právo, ale myslím si, že jste originální zánam neviděl(a), a že si ohříváte vlastní polívčičku řádně prosolenou Lidovým domem. Viz použití termínu Ztopořený, já také nekomolím a nevulgarizuji Paroubka.

0/0
23.3.2010 13:33

tulda

Re: Vážený autore,

Napíši-li jméno Topolánek, tak příspěvek je automatem smazán. Asi i ten

automat byl nakonfigurován, že Topolánek je vůlgarita.EU

0/0
23.3.2010 13:40

Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS

Najdete na iDNES.cz